Інформація щодо богослужінь в храмах Яготинського благочиння

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Возлюблені у Христі браття і сестри!
У зв’язку з карантином інформуємо.
Відповідно до Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви від 18 березня 2020 року всі богослужіння в нашому Храмі проводяться згідно погодженого розкладу, однак з деякими загальноприйнятими обмеженнями передбаченими Постановою Кабінету Міністрів України № 221 (зі змінами від 16.03.2020 року внесеними Постановою КМУ № 215), спрямованими на запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Всі Богослужіння (Літургії, Таїнства Хрещення, Вінчання, Сповіді, Причастя, Соборування, Молебні та ін.) проводяться згідно церковного Уставу та існуючої практики.
До обмежувальних заходів віднесено: зменшення кількість присутніх під час звершення Богослужіння (до 10 осіб), дотримання дистанції передбаченої діючими санітарно-епідеміологічними нормами в 1,5 – 3 метри з вимогою уникнення особистого контакту. Для профілактики просимо використовувати антисептичні засоби та захисні маски.
У випадку появи симптомів (температура, кашель, біль у грудях, головний біль, ускладнене дихання, біль у м’язах, та ін.), заради любові до ближніх прохання утриматись від відвідування храму та вжити заходи щодо особистої ізоляції на загально встановлений інкубаційний період (від 2-х до 27-ми днів), не забуваючи при цьому про посилену домашню молитву.
Для віруючих похилого віку та тих хто перебуває в зоні ризику через наявне захворювання, священнослужителями нашого Храму, Таїнства Сповіді, Причастя та Соборування проводяться в дома, за попередньою домовленістю зі священиком про час та місце задоволення релігійних потреб.
Закликаємо всіх не ігнорувати вимогами законодавства, оскільки у разі його порушення передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.